Produkcija

Apklotai vaikams Apklotai vaikams - šilti, švelnūs ir labai lengvi. Pagaminti iš aukščiausios rūšies ėriukų, merino, kašmyro vilnos bei medvilnės. Siūlomi įvairaus dydžio, rūšies ir spalvų. CHICAGO Chicago is a throw that creates new emotional ambiences in your home. Its jacquard pattern combines different tones in a design that surprises and creates a pleasant décor effect in your lounge room. Perfectly suited for your holiday house in the mountains, or on a sofa in front of a fireplace. ŠVIESUS BIEŽINIS MELANŽINIS ŠALIKAS Sudėtis 100% vilna, tame tarpe 10% kašmyro vilnos. Labai šiltas, jaukus ir minkštas.
ŠALIKAS SU RAŠTAIS Šalikas iš 100% vilnos. Labai švelnus, jaukus, gražiai krenta. ŠALIKAS SU RAŠTAIS Šalikas iš 100% vilnos. Labai švelnus, jaukus, gražiai krenta. ĮDOMŪS MELANŽINIAI ŠALIKAI Šalikų sudėtis : 44% vilna, 20% linas, 20% šilkas, 6% poliamidas. Tinka visiems.
JUOSTUOTAS ŠALIKAS Šalikas pagamintas iš 80% vilnos ir 20% šilko. Labai jaukus. PLATUS SU RAŠTAIS ŠALIKAS Šalikas iš 100% vilnos. Plonas, švelnus tinka moterims ir vyrams. PLATUS JUOSTUOTAS ŠALIKAS Šalikas iš 100% vilnos. Labai plonas ir švelnus.

Pages