Apklotai

Apklotai vaikams Apklotai vaikams - šilti, švelnūs ir labai lengvi. Pagaminti iš aukščiausios rūšies ėriukų, merino, kašmyro vilnos bei medvilnės. Siūlomi įvairaus dydžio, rūšies ir spalvų. TERMOCOPERTA QUADRI Šiltas, minkštas, žieminis apklotas iš Merino vilnos su elegantišku, geometriniu, žakardo raštu ir švelnių spalvų apsiuvu. Audinys suaustas taip, kad maksimaliai išsaugotų šilumą, sugertų drėgmę, pasižymėtų gera termoreguliacija ir suteiktų didžiausią komfortą, užtikrinantį sveiką ir komfortišką miegą. GEISHA CHICK Geisha chick - nepaprastai šiltas ir prašmatnus pledas su rankų darbo apsiuvu - papildantis 100% Kašmyro sudėties kolekciją. Kiek besimainantis lyg aksomas, lengvas, purios struktūros - sušildys ir jaukiai apgobs, papuoš namus, sužavės bičiulius, artimuosius ir suteiks nepakartojamų įspūdžių jį įsigijusiems.
PRIMAVERA Primavera - apklotas pagamintas iš 100% Merino vilnos su raštu primenančiu korį. Tai papildomai suteikia audiniui purumo ir minkštumo bei stiprina natūralias vilnos savybes: drėgmės sugėrimą ir termoreguliaciją. Idealus pasirinkimas sveikam miegui. Siūlomos 5 neutralios ir šviesios spalvos su tos pačios spalvos apsiuvu. GEISHA Geisha - išskirtinis apklotas - papildantis 100% Kašmyro sudėties kolekciją. Nepaprastai minkštas, lengvas, purios struktūros, švelnus - sušildys ir jaukiai apgobs. Elegantiškas ir prašmatnus - papuoš namus, sužavės bičiulius, artimuosius ir kaip miela dovana. SPINA BLEND SPINA - apklotas su Merino vilna - šiltas ir jaukiai apgobiantis. Išmegztas specialiomis mezgimo mašinomis Fishbone stiliumi. Tai suteikia gaminiui elastingumo ir gražaus kritimo. Apklotą galima sukomplektuoti kartu su tokio pačio dizaino pagalvėle - atrodys rafinuotai ir jaunatviškai. Tiks ir kaip išskirtinė dovana jūsų artimiesiems, bičiuliams ir jums.
SALOME Novatoriško sprendimo, megztos tekstūros, švelnių spalvų, meistriškai prisiūto apsiuvo - tai išskiria Salome iš kitų apklotų tarpo. Puikus pasirinkimas tiems, kam prie širdies konfortas, šiluma ir rafinuotai minimalistinis stilius. Kaip dovana taip pat tiks ir viliames pradžiugins jį nusipirkusius. GIUNONE Giunone - dar vienas puikus apklotas - papildantis Kašmyro sudėties kolekciją. Lengvas, minkštas, purios struktūros, malonus liesti. Elegantiškas ir prašmatnus, papuoš namus, sužavės bičiulius, artimuosius ir kaip puiki dovana. TERMOCOPERTA ROMBI Šiltas, minkštas, žieminis apklotas iš Merino vilnos su elegantišku, gerometriniu, žakardo raštu ir rankų darbo apsiuvu. Audinys suaustas taip, kad maksimaliai išsaugotų šilumą, sugertų drėgmę, pasižymėtų gera termoreguliacija ir suteiktų didžiausią konfortą užtikrinanti sveiką ir konfortišką miegą.

Pages