Produzione

Apklotai vaikams Apklotai vaikams - šilti, švelnūs ir labai lengvi. Pagaminti iš aukščiausios rūšies ėriukų, merino, kašmyro vilnos bei medvilnės. Siūlomi įvairaus dydžio, rūšies ir spalvų. CHICAGO Un plaid capace di portare un’emozione nuova nella tua casa! Disegno jacquard che combina molte tonalità colore in un design che sorprende e crea un piacevole effetto d’arredamento nel tuo salotto. Perfetto per la tua casa in montagna sul divano, di fronte al caminetto… ŠVIESUS BIEŽINIS MELANŽINIS ŠALIKAS Sudėtis 100% vilna, tame tarpe 10% kašmyro vilnos. Labai šiltas, jaukus ir minkštas.
ŠALIKAS SU RAŠTAIS Šalikas iš 100% vilnos. Labai švelnus, jaukus, gražiai krenta. ŠALIKAS SU RAŠTAIS Šalikas iš 100% vilnos. Labai švelnus, jaukus, gražiai krenta. ĮDOMŪS MELANŽINIAI ŠALIKAI Šalikų sudėtis : 44% vilna, 20% linas, 20% šilkas, 6% poliamidas. Tinka visiems.
JUOSTUOTAS ŠALIKAS Šalikas pagamintas iš 80% vilnos ir 20% šilko. Labai jaukus. PLATUS SU RAŠTAIS ŠALIKAS Šalikas iš 100% vilnos. Plonas, švelnus tinka moterims ir vyrams. PLATUS JUOSTUOTAS ŠALIKAS Šalikas iš 100% vilnos. Labai plonas ir švelnus.

Pages