Istorija

Liteksas – istorinė tekstilės įmonė, įkurta 1927 metais. Įmonė sparčiai augo, didėjo gamybos apimtys, buvo statomi nauji priestatai su sandeliais, bet tuometiniai įvykiai pasaulyje, Lietuvos nepriklausomybės praradimas, Antrasis Pasaulinis karas įmonės veiklą pristabdė. Pasibaigus karui ji buvo atkurta suteikus Vilnonių Audinių Fabriko ’’Liteksas’’ vardą.

1970 metais lapkritį tuometinės Lietuvos TSR Lengvosios pramonės ministro įsakymu vilnos pramonės fabrikų ‘’Liteksas’’ ir ‘’Spartuolis’’ bazėje sukurtas vilnos pramonės įmonių susivienijimas ’’Liteksas’’ (atskiriant fillialinius fabrikus į atskirus juridinius vienetus).

1993 metais Akcinė Bendrovė ‘’Liteksas’’ buvo perregistruota į bendrą Lietuvos – Vokietijos įmonę ‘’Liteksas ir Calw’’. Tuo metu mūsų gaminių asortimentą praplėtė pledai ir apklotai.

2000 metais birželį įmonę nupirko svarbiausia Italijos tekstilės/rūbų gamintojų grupė – Marzotto Group. Itališka – lietuviška integracija turėjo įtakos stiliui, gamybai ir kokybės užtikrinimui.


Mūsų gaminiai yra pagaminami pagal kliento poreikį ir ne tik kokybiški, bet ir išskirtinio dizaino, originalių spalvų bei dar plačiau žinomi pasaulinėje rinkoje.

Esame stambiausi vilnonių audinių gamintojai Europoje.


Panaudodami modernias technologijas ir įrengimus gaminame pledus, apklotus bei šalikus iš pačių geriausių natūralių pluoštų: ėriuko vilnos, kašmyro, merino bei alpakos.

Strategija

Esame vertikaliai integruota gamybos įmonė, išlaikanti aukščiausią poziciją vilnos tekstilės rinkoje. Vertikali gamybos strategija suteikia mums nuolatinę prieigą prie komponentų ir žaliavų, kurie padeda užtikrinti jūsų norimo gaminio dizainą ir aukščiausią kokybę. Atsakingai kontroliuojame gamybos ir paskirstymo procesus, siekdami užtikrinti, kad gatavas produktas būtų aukščiausios kokybės ir laiku pasiektų klientą.

Visas operacijas atlieka specializuotas personalas, naudodamas aukščiausio lygio technologijas.


Aukščiausios kokybės natūralūs pluoštai, kruopštus dėmesys detalėms ir aukščiausios klasės klientų aptarnavimas yra mūsų stiprybės 


 

Mūsų produkcija

Pledai, šalikai, apklotai iš natūralių, aukštos kokybės pluoštų: avies vilnos, merino vilnos, kašmyro, alpakos, šilko, lino...  
Mes čia tam, kad padėtume įgyvendinti Jūsų produkto viziją
 

Į viršų